Hızlı Okuma ve Verimli Çalışma Seti
260,00 TL
400,00 TL
Satın Al


Kampanyalarımızda son gün. KAÇIRMAYIN
Anlayarak Hızlı Okuma ve Verimli Çalışma Seti

İnternete ihtiyacınız olmadan izleyebileceğiniz ’’2 yıl garantili ’’ flaş bellek videolardan oluşmaktadır.
* Bu eğitimin sonunda 1 dakikada anlayarak okuduğunuz kelime sayısı minimum %300 artacak,
*Anlama ve okuma hızınızı en üst seviyeye çıkartacaksınız.
- Örneğin bir paragraf sorusunu 1 dakikada okumak yerine 20-25 saniyede okuyarak daha iyi anlayacaksınız.

Böylelikle hem sınavlarda zaman problemi yaşamayacak hem de sosyal hayatınızda daha kısa sürede daha fazla kitap okuyabileceksiniz.
EFT/HAVALE ile yapılan ödemelerde 30 TL ekstra indirim uygulanmaktadır.

NOT : Eğitim setlerimiz windows tabanlı Tüm Bilgisaylarda Sorunsuz Çalışmaktadır ve 2 YIL GARANTİLİDİR.

Ödemelerinizi EFT - HAVALE Yoluyla yada Dilerseniz KAPIDA NAKİT veya KAPIDA KREDİ KARTIYLA TEK ÇEKİM - SİSTEMİMİZ ÜZERİNDEN KARTLA TAKSİTLE Yapabilirsiniz.

"SATIN AL" butonuna tıklayarak açılan formu doldurunuz ve  teyit almak için  0507 924 42 59 Numaramızı Hemen Arabilirisiniz...


 


Anlayarak Hızlı Okuma Ayrıntılı Bilgi

“Okuma” bilgiye ulaşmada önemli araçlardan biridir. Ancak artık söz konusu olan “okuma” değil, “Etkili ve Çok Hızlı Okuma (En kısa zamanda, çok fazla bilgi edinmeyi ve kavramayı sağlayan etkili okuma türü)”dır. Günümüzde, toplum olarak daha çok, daha hızlı ve daha etkili okumaya gereksinimimiz olduğu bir gerçektir

Yavaş okuyan bir okuyucu ; 
1. Dakikada 100-200 kelime okur, 
2. Gözün her hareketinde bir kelime okur, 
3. Göze hakim olamadığı için, bilinçsiz göz kaymaları, görsel gezintiler, ileri-geri sıçramalar, geri dönüşlerle okuması yavaşlar, zaman kaybeder, 
4. Daha fazla zihinsel çaba harcar, çünkü her kelimenin anlamını bir sonraki kelimeye eklemek zorundadır, 
5. Gözü yorulur, 
6. Ağır ve sıçramalı okuduğu için sıkılır, dikkatini toplamakta güçlük çeker, bu da anlamasını zorlaştırır. 

Sevgili öğrenciler, yapılan araştırmalar isteğe bağlı olarak dahi okuma hızının yüzde 300-400 artırılabileceğini göstermiştir. Dakikada normal olarak 200 sözcük okuyan bir kimse bunu rahatlıkla 800’e çıkarabilir. Hızlı okuma her şeyden önce alışkanlık meselesidir. Bu alışkanlık devamlı ve disiplinli bir çalışmayla elde edilir. Kısa da olsa her gün devam eden bir çalışma bu alışkanlığı sağlayacaktır. 

Hızlı okuyan bir okuyucu ; 
1. Dakikada 600-800 kelimenin üstünde okur, 
2. Gözün her sabitleşmesinde boyutu beş kelimeyi içine alacak şekilde genişler, 
3. İleri-geri sıçrama, geri dönüş, göz kaymaları, görsel gezintiler azalır, zamanı iyi değerlendirir. 
4. Göz bir grup kelimenin üzerine sabitleştiğinden her kelimenin tek tek anlamı okunmaz. Kelimelerin meydana getirdiği cümlenin anlamı okunur, 
5. Hızlı ve sıçramasız okuduğundan sıkılmaz. Yoğunlaşarak okuduğundan dikkatini uzun süre devam ettirir. Metni daha iyi anlar. 

Herhangi bir sınava hazırlanan bir öğrenci normalde 180 soruyu 180 dk da yetiştiremediği halde anlayarak hızlı okuma tekniklerini öğrenirse yetiştirmeyi bir yana bırakıp 45-60 dakikada bitirebilir. Anlayarak hızlı okuma tekniklerini öğrenen bir okuyucu hızlı okuyarak zihinsel gezintileri asgariye indirmiş olur. Böylece konsantrasyon artar ve bilgi kaydı daha berrak olur. Düşünce, algılama, değerlendirme kavramı ve karar hızı artar. Anlayarak hızlı okuma tekniklerini bilen bir okuyucu okuma işini monotonluktan çıkarır zevkli ve eğlenceli bir hale getirir. Daha kısa sürede daha fazla öğrenme fırsatı bulmuş olur.

Verimli Çalışma Seti

İnternete ihtiyacınız olmadan izleyebileceğiniz ’’2 yıl garantili ’’ flaş bellek videolardan oluşmaktadır.
 Bu eğitim setimizde bir öğrencide bulunması gereken
*Hedef Belirleme Eğitimi
*Hafıza Teknikleri ve Beyni Etkin Kullanma Eğitimi 
*Aktif Dinleme Eğitimi
*Profesyonel Soru Çözme Teknikleri Eğitimi
*Stres Ve Kaygıyla Başa Çıkma Eğitimi
*Planlı Programlı Ders Çalışma Eğitimi gibi tüm temel donanımların eğitimleri yer almaktadır.
 Bu set sayesinde zihin kapasiteniz hızlıca artacak ve neyi, ne zaman, nasıl yapmanız gerektiğini öğrenerek çalışmalarınızdan daha çok verim alacaksınız.
EFT/HAVALE ile yapılan ödemelerde 30 TL ekstra indirim uygulanmaktadır.

 

Verimli çalışmak; zamanınızı hedefleriniz doğrultusunda etkili bir şekilde kullanmaktır. Bilinçsizce çok çalışmaktansa verimli çalışma yollarını bilerek etkin çalışmak ve zamanı etkin kullanmak, sizi daha başarılı kılar. Verimli çalışmanın en önemli ön koşulu, kişinin beden ve ruh sağlığının yerinde olmasıdır. İç huzursuzluklarımız, bedensel ve zihinsel yorgunluğumuz verimli çalışmayı olumsuz yönde etkiler. Bununla birlikte, öğrenmeye karşı istek ve olumlu tutum, ders çalışma motivasyonu ve gerçekçi beklentiler de önemli etkenlerdendir.
Bu eğitim sayesinde başarılı bir öğrencinin sahip olması gereken bütün donanımlara sahip olacaksınız.

Başarılı Bir Öğrencinin Sahip Olması Gereken Donanımlar

Hafıza Teknikleri ve Beyni Etkin Kullanma Eğitimi:
Bu eğitim sayesinde beynin sınırlarını öğrenerek beyninizi daha etkin kullanabilir duruma geleceksiniz.
Böylelikle yeni bilgi öğrenme süreciniz hızlanacak ve öğrenmiş olduğunuz bilgileri asla unutamayacaksınız.

Anlayarak Hızlı Okuma Eğitimi 
Bu eğitimi tamamladığınızda 1 dakikada anlayarak okuduğunuz kelime sayısı minimum %150 artacak, dolayısıyla anlayarak okuma hızınızı maksimum seviyeye çıkartacaksınız. Örneğin bir paragraf sorusunu 1 dakikada okumak yerine 20-25 saniyede okuyabileceksiniz.

Profesyonel Soru Çözme Teknikleri
Sınavlara hazırlanırken sadece öğrenmeniz gereken müfredata hakim olmanız yeterli değildir, önemli olan sahip olduğunuz bilgilerle daha kısa sürede bilinçli ve pratik yollarla Profesyonel soru çözme tekniklerine hakim olmaktır. Bu eğitiminiz tamamlandığında hem soru çözme hızınız artacak hemde soruları çözerken hata yapma oranınız son derece azalacaktır.

Hedef Belirleme ve Yönetme
Bu eğitim sayesinde profesyonel bir şekilde hedeflerinizi belirleyecek ve bu hedeflerinize hangi yollarla adım adım nasıl ulaşmanız gerektiğini öğrenip bu süreçte karşınıza çıkabilecek tüm engelleri aşabilecek bir duruma geleceksiniz.

Verimli Ders Çalışma Teknikleri
Bu tekniklere sahip olarak çalışmalarınızı daha verimli hale getireceksiniz. v’Aktif Dinleme Eğitimi :
Bu eğitim sonrasında okul ve sosyal hayatınızda aktif bir dinleyici olup konuşmacıları daha iyi anlayarak müthiş bir iletişime sahip olabilirsiniz. Dolayısıyla Aktif dinleme iletişim süreçlerinizde daha iyi bir katılımcı olmanızı sağladığı için başarıyı etkileyen en önemli faktörlerdendir.

Planlı Programlı Ders Çalışma
Bu eğitim sayesinde neyi ne zaman nasıl gerçekleştirebileceğinizi planlayıp, çalışmalarınızı hiç bir aksaklık olmadan gerçekleştirebileceksiniz. Böylelikle eğitim ve sosyal hayatınızı profesyonel bir şekilde yöneterek çalışmalarınızdan daha yüksek bir verim alabileceksiniz

İdeal Ders Çalışma Ortamı Hazırlama
Ders çalışma ortamının rengi. ısısı, ışık seviyesi, çalışma masanızın konumu ve çalışma ortamınızın düzeni ders çalışma performansını ve dikkatinizi oldukça etkilemektedir Dolayısıyla bu konuda profesyonel bir destek alarak kendinize ideal bir çalışma ortamı planlayabilirsiniz.

Sınav Kaygısıyla Başa Çıkma
Stres ve kaygı sınavlara hazırlık süresince öğrencilerin sıkça yaşadığı olumsuz durumlardır ve bu durum öğrencilerin konsantrasyon ve dikkatlerini olumsuz yönde etkileyerek başarısızlığa sebep olmaktadır. Dolayısıyla sınavlara hazırlık süresince stres ve kaygıyı kontrol altına almak için profesyonel bir desteğe ihtiyacınız var.

 

Satın Al

Zamanında Gönderim

Siparişleriniz aynı gün kargoya verilir ve en geç 3 iş günü içinde teslim edilir.

Müşteri Desteği

Sipariş, teslimat dahil olmak üzere ihtiyaç duyduğunuz her noktada yanınızda yardımınızdayız..


Alışverişinizde bizleri seçtiğiniz için teşekkür ederiz.