Siparişleriniz aynı gün Türkiyenin en güvenilir kargo firmalarına teslim edilir. En geç 1 -3 gün içinde vermiş olduğunuz adrese teslim edilir.
Siparişiniz esnasında bizden talepte bulunduğunuz taktirde istediğiniz zaman kargo firmasının bürolarındanda siparişinizi teslim alabilirsiniz

Sipariş vermek için istediginiz ürünün altındaki sipariş ver butonunu tıklayıp formu doldurarak kaydedebilirsiniz.
05079244259 ve ya  05414797229 nolu telefondan bizlere ulaşabilirsiniz yada iletişim menüsünden telefonunuzu bırakıp Dinamik Hafıza Destek Ekibinin size ulaşmasını  bekleyebilirsiniz.

 

Bu tekniklerle öğrenilen bir bilgi asla unutulamaz. Hatta unutmaya çalışsanız da unutamazsınız. Bunun sebebi, bizler konuyu öğrenirken konu olmaktan çıkarıyor ve konuyu anı formatında hikâyeleştirip kalıcı belleğimize gönderiyoruz. Kişi, anılarını ve kendi başından geçenleri nasıl unutamıyorsa, anı formatında beyne gönderdiği konuları da unutamamaktadır.

 

İsterseniz set halinde alırsınız,  dilerseniz de ayrı ayrı dersler halinde alabilirsiniz. İhtiyacınıza göre hareket edebiliriz.

Üyelerimiz ile ilgili yapmış olduğumuz aylık geribildirim  anketi sonuçlarına göre yüksek bir memnuniyet söz konusudur.

Her sınav döneminin ardından ve özellikle anayasa değişikliklerinin ardından güncellenmeler anında yapılır. 

Tabıkıde var ıstersenız ınternet bankacılıgından ,ıstersenız bankamatıklerden ,ıstersenızde kargo elınıze gectıgınde sıze urunu getıren kargo fırmasına nakit yada kredi kartıyla  odeme yapabılırsınız.

Halk Bankası, Vakıf Bank, Yapı Kredi Bankası,  Garanti Bankası, Şş Bankası, Akbank, Deniz Bank,HSBC Bankası, ING Bank kredi kartlarından herhangi birine sahipseniz bunu bize sipariş esnasında bildirerek kredi kartınıza taksit yaptırabilirsiniz.

 USB setlerimiz, Lisans , Önlisans  ve Ortaöğretim Düzeylerinde  Hazırlanmştır.

Eğitim USB'lerimiz 2 yıl garantilidir. USB’lerimiz kontrol edilerek sizlere gönderilmektedir, buna rağmen  USB'lerimizde istemediğimiz halde herhangi bir problem çıkarsa (sizden kaynaklı bir problem olsa dahi) bu durumu bize bildirdiğiniz taktirde hemen aynı gün yeni  USB'leriniz ücretsiz kargoyla sizlere gönderilmektedir. Biliyoruz ki sınavlara hazırlık döneminde sizin için zaman çok önemlidir.

Sınavlarda başarılı olamak ve alınan puanla istenilen bir yere atanmak, sadece alınan ders eğitimine bağlı olmadığından kazanma yada atanma garantisi vermemiz sözkonusu değildir.

Sadece Dinamik Hafıza Eğitim Merkezlerinde, birebir,  yıl boyu,  eğitim koçluğu destekli eğitim alan öğrencilerimize başarı garantisi vermemiz sözkonusudur.

Geçtiğimiz hafta  90.000. setimizin satışını  gerceklestirdik. Dolayısıyla bu eğitim setlerini çok fazla öğrenci kullanıyor bu yüzden hepsine ulaşıp olumlu yada olumsuz bır donüsüm alamadığımızdan çok ciddi bir istatistik vermemiz mümkün değildir.

Ama üyelerimiz ile ilgili yapmış olduğumuz aylık geribildirim  anketi sonuçlarına ve   setlerimizi kullanıp bize mesaj yolu yada telefonla dönen öğrencilerimizin memnuniyet düzeyi yüzde  95 civarında yani yüksek bir memnuniyet söz konusudur.

Eğitim  USB'lerimiz video çalıştırma programları bulunan ve  USB okuyucusu bulunan windows 7 ve üstü işletim sistemine sahip olan tüm masaüstü ve dizüstü bilgisayarlarda çalışır.

 

Ödemelerinizi ıstersenız ınternet bankacılıgından ,ıstersenız bankamatıklerden ,isterseniz Ptt sube yada bankamatiklerinden, ıstersenızde kargo elınıze gectıgınde sıze eğitim setinizi getiren kargo fırmasına teslim ederek kapıda ödeme seklinde nakit yada kredi kartıyla yapabılırsınız.

Halk Bankası, Vakıf Bank, Yapı Kredi Bankası,  Garanti Bankası, Şş Bankası, Akbank, Deniz Bank,HSBC Bankası, ING Bank kredi kartlarından herhangi birine sahipseniz bunu bize sipariş esnasında bildirerek kredi kartınıza taksit yaptırabilirsiniz.

 

 

 

 

Kesinlikle başarabilirsiniz. Hafıza teknikleriyle sınavlara hazırlık setimizin en büyük özelliği zaman anlamında sizleri yormadan ve hızlandırılmış bir KPSS kursu vermesidir. Sınavın son gününe kadar ders çalışabilirsiniz.

Bu teknikle çalınırken not tutma , okuma gibi zaman kaybettirici etkenler olmadığından akşamları sadece 2-3 saat ayırarak ve tatillerde, yıllık izinlerde de çok büyük mesafe alabilirsiniz. sınava çok yakın zamanda hazırlanmaya karar vermişseniz dahi gece gündüz çok yoğun tempo ile çalışıp çok kısa zamanda da başarıyı yakalayabilirsiniz. Böyle bir çalışma imkanı ve başarı sadece Dinamik Hafıza USB setleri ile mümkün olabilmektedir.

Eğitim setlerimiz Lisans ,Ön Lisans ve Ortaöğretim  KPSS müfredatlarIna uygun olarak hazırlanmıştır.
 

Siparişleriniz aynı gün içinde kargoya teslim edilir. En geç 3 iş günü içerisinde vermiş olduğunuz adrese ulaştırılır.

Eğtim setlerimizim kullanım süresi 2 yıldır. 2 yıl boyunca sınırsız izleme yapabilirsiniz.
Biliyorsunuz ki ÖSYM sıklıkla müfredat değiştirmektedir. Aynı eğitim setinin güncellenmeden kullanılması sizin eksik bilgi öğrenmenize yol açar. O yüzden bu süreyi sınırlamak durumunda kalıyoruz.

2 yıl boyunca eğitim setlerinizin  güncellemelerini ücretsiz olarak yapıyoruz. 
2 yılın sonunda ise isterseniz hala bu eğitim setine ihtiyacınız varsa çok cuzi bir ücretle kullanım sürenizi 2 yıl daha uzatabiliyorsunuz.

Diğer firmalardaki setlerin kulanım süresinin sınav günü bittiği ve ücretsi güncellemelerin yapılmadığını düşündüğünüzde, bizim firmamızın sağlamış olduğuu kullanım süresinin gayet yeterli olduğunu görürsünüz. Dianamik Hafıza haricimizde hiç bir firma siz öğrencilere 2 yıl izleme hakkı tanımamaktadır.

 

Her eğitim setinin bir kullanım süresi vardır. Bu da genelde sınava kadar yada maksimum bir yıldır. Bizim eğitim setlerimizde ise kullanım süresi derslerimizi izlemeye başladığınız andan itibaren 2 yıldır. 2 yıl boyunca sınırsız izleyebilirsiniz.

Bize sorunuz